Cinsel Seks Sohbet Hattı hemen gerçek Bekar Azgın Kadınları arayıp Seks Hikayeleri dinleyip Ucuz Sex Sohbet yaparak hemen Seks Sohbet yapıp Sex Arkadaşı edinin. 📞

Şuanda Bayanlarmız İle   12716   Kişi Doyumsuz Sohbet Ediyor.

Canlı Sex Sohbet Hattı
Nilay
Acil arayın, çok azdım ve telefonda boşalmayı istiyorum. 💋
Damla
Ateşimi söndürecek beyler beni 7/24 arayabilirler.
Burcu
24 yaşında zevkine düşkün bir hanımefendiyim, zevke düşkünüm. 📞
Sevda
Beni inletecek beyler daha öncelikli tercihim olacaklar. 📞
Meltem
En büyük arzum +18 filmlerde rol almaktı.
Melis
Sutyenimi çıkarıp daha sonra derinlere dalmak için beni ara.
Kübra
Mini eteğimi kaldırıp alttan yalamak ve tadına bakmak için hemen ara. 📞
Oylum
Büyük dolgun kalçalarımı sıkıp beni azdıracak beyler burada mı ?
Yeliz
Bembeyaz tenimde dokunuşlarınızın arzularımı yaratmasını istiyorum. 📞
Oylum
Uzun süredir sevişmeyen ihtiyaçları olan bir kadınım sadece. 📞
Eda
Telefonda gerçekten seks yapıyor gibi kimle boşalabilirim ? 📞
Elif
Bazen terli terliyken daha fazla haz duyduğumu düşünüyorum. 📞
Zeynep
Balık etli vücutlara ve olgun seks karakterine bayılan beyler? 📞
Berna
Yeni üniversiteli olan yalnız yaşayan seksi bir kızım. 📞
Arzu
Dilini iyi kullanan becerikli marifetli edepsiz bir kadınım. 📞
Dilan
Marifetli bir kadının ellerinde zevkten dört köşe olmak için ara 📞Sevgilim Beni İlk Kez Tatmin Etmeyi Başardı

selamlar uzun seks hikayeleri seven beyler.O, Oh Tanrım Mridul, bunu söyledi! İhtiyacım olan bu! şimdi daha fazlasına ihtiyacım var!
Özür dilerim ama annen için gel sana ihtiyacım var, acil bir hayatım var, BUNA İHTİYACIM var!!Sonra beni ağzına geri itti ve bir deli kadın gibi beni emdirmeye başladı! duygu tarifsiz oldu! Ben yeni ben uzun onun güzel yüzüne bakarak ve benim horoz ve onu dışarı gidiş görerek sürmez.kafası kaptım ve Tamam dedim anne, işte geliyor, hepsi senin için! Tanrım!! Ben umutsuz boğaz sex hikayeleri eme içine cum büyük bir patlama gevşek izin olarak bağırdı.
Ben sadece ağzına lanet ve ona patlama sonra patlama çekim tuttu ve o yeterli alamadım.
Boşaltılıncaya kadar devam ettim ve sonra onun yanındaki yatağa düştüm.Ağzıma Alamayacağım Kadar Uzun Seks HikayeleriBeni devirdi ve yarım sert yarağımdan hemşireye geri döndü.
En büyük umutlarım ve hayallerim gözlerimin önünde gerçekleşiyormuş gibi görünüyordu.Ben orada yatıyordu gibi anne benim topları yalama ve sperm damla üzerinde herhangi bir sol için arama benim horoz yanları kadar oldu.Gözleri benimkiyle tanıştığında dondu.Ben onun pus dışarı gelmişti ve sadece o sadece ne yaptığını fark olduğunu görebiliyordu.yarağımı düşürdü ve farlarda donmuş bir geyik gibi bana baktı.Aman Tanrım, ne yaptım ben!Anne sorun değil, onu kollarından alıp sarıldığımda söyledim.şimdi daha iyi hissediyor musun anne, daha iyi hissediyor uzun seks hikayeleri gibi görünüyor, iyi misin??Birkaç şey mırıldandı ve sonra, Evet… Evet her neyse geçti gibi görünüyordu.Hala şaşırmış ve tamamen kafası karışmış görünüyordu.
Ne olduğunu bilmiyorum, acı çekiyordum ve seni kokladığımda ve sonra seni tattığımda, bir şekilde bunun tam olarak ihtiyacım olan şey olduğunu biliyordum.
Kulağa delice geldiğini biliyorum, söylediklerime inanamıyorum!
Tanrım, ne yaptım ben!!Ve onu tutarken ağlamaya başladı ve ona her şeyin yoluna gireceğini söyledi, bunu anlamasına yardımcı olurdum.Evet, onu bu duruma sokmakla ilgili bir bok gibi hissettim, ama başka bir yol göremedim ve zaten gözlerimin içindeydim.Ona yerleştim ve yatağa uzanmasını sağladım ve onunla yattım ve ikimiz de uyuyana kadar onu tuttum.… Ertesi sabah.Annem ve ben aynı anda uyandık.İlk başta gözlerimin içine bakamadı bile.O yataktan çıktı ve duş ve tazelemek için gitti.Ben de aynısını yaptım.Daha sonra gittim ve onu odasından aldım ve bunu konuşmamız gerektiğini söyledim.
Ne kadar üzgün olduğunu ve onu hala sevdiğimi umduğunu söyleyerek tekrar ağlamaya başladı.sonunda bu anneyi Durdur dedim!..normal ki seni seviyorum Ve ben her zaman olacak! Her ne olduysa, birlikte çözeceğiz ve düzgün olalım, bana zarar vermiyorsun anne, ve ben de düzgün olmalıyım, korkunç hissettirmiyor! Özür uzun seks hikayeleri dilemeyi kes ve bunu birlikte çözelim, tamam mı??Sex hikayeleri İle Anılmak güzel Olsa GerekAğlamayı bıraktı ve ifademde şaşkın görünüyordu ama aynı zamanda biraz da rahatladı.Sakinleşti ve ona söyledim, anne ben en zeki insanım ve doktorumbildiğin gibi, eğer bunu çözebilecek biri varsa.Kafamın üst kısmında, akut bir protein ya da vitamin eksikliği gibi bir şey düşünüyorum, bu da şok ve bozukluğa girmenize neden oluyor.Bir erkeğin sperminde bir sürü protein ve vitamin var, belki de vücudunuz bunu hissetti ve ihtiyaç duyduğu şeyi elde etmek için otomatik pilota gitti, IV çok daha sıradışı şeyler duydu.ama yine de, bu sadece kafamın üstünde.iş yerindeki laboratuvarıma gidiyorum ve ihtiyacım olanı eve getireceğim ve bodrumda evde bir laboratuvar kuracağım.Bir izne çıkacağım ve söz veriyorum bu işin içine gireceğiz.Kim bilir LAN? Belki de sistemin dışında ya da bir çeşit anormallik.ama emin olmalıyız, seni riske atamayacak kadar çok seviyorum.Mridul teşekkür ederim sana aşkım olmadan ne yapardım bilmiyorum.Endişelenme anne, buradayım ve her zaman senin için olacağım.başını omzuma koydu ve birbirimizi tuttuk.Tanrım, bu kadını nasıl sevdim.… İşe koştum ve anneme iyi görünmesi için laboratuvarımdan bir sürü şey aldım.Her şeyi minibüse koydum ve sonra bir aile sorunu nedeniyle belirsiz bir izin alacağımı bildirmek için ofise gittim.çok anlayışlıydılar.Gerçekten başka seçenekleri yoktu, bana ihtiyaçları vardı ve ailemin parasıyla biliyorlardı, bu benim için her şeyden çok bir tutkuydu.Minibüse bindim ve eve anneme koştum.Richa ona bakıyordu.Anneme Richa’ya iyi hissetmediğini söyledim ve hepsi bu kadardı.
Daha fazla rahatsız hissetmesini istemedim, o zaman çoktan olmuştu.Annem tüm tıbbi cihazları taşıdığımı gördü ve davada olduğumu bilmesini daha iyi hissettirdiğini biliyorum.Ne kadar zeki olduğumu ve motive olduğunda neler yapabileceğimi biliyordu.Bodrumda bir make shift laboratuarı kurdum ve hatta gün uzun seks hikayeleri boyunca anneden kan ve idrar örnekleri aldım.zaten çok daha rahat hissettiğini söyleyebilirim.Görmezden Gelmem Bir İşe Yaramıyordu… Sonra akşam geldi.Rahatsızlığın ilk ikizlerini hissetmeye başladığında yaklaşık 6: 30’du.Sinirler gibi göz ardı etmeye çalıştı.7: 30’da belirgin bir şekilde daha dengesizdi.
Paulse daha hızlıydı ve fidgeting’i durduramadı.Bana tekrar başladığını hissettiğini söyledi.Tamam dedim anne.Bir şey denemek istiyorum, bir çeşit test, tamam mı?Evet oğlum, ne olursa.Uzun seks hikayeleriTamam, burada bekle, hemen döneceğim.
… Buzdolabına gittim ve o gün kafamda bu fikri aldığımda laboratuvardan aldığım bir sperm örneği aldım.Onu benim cum çalışacak tek olduğunu bildirmek zorunda kaldı.Onu diğer erkeklerden cum bulmaya çalışmak istemedim, bu yüzden bebeğinden almak zorunda değildi.Bunu yapmaz.Odaya geri döndüm ve eyaletinde düzgün bir değişiklik görebiliyordum.şimdi güçlü geliyordu, özlem, ihtiyaç.Ona sperm örneğinden bahsettim.Dün gece ne kadar tahripkar hissettiğini biliyorum dedim ve eğer bunu anladığımda ona yardım etmenin tek yolu buysa, bunu onun için almamın yardımcı olabileceğini düşündüm, bu yüzden spermi benden alma konusunda çok tahripkar hissetmedi.
Bana gülümsedi ve ne düşünceli, mükemel bir oğlum olduğumu söyledi ve evet bütün gün aklında olmuştu.İtiraf etmeliyim, onun benim cum biraz sokuldu isteyen değil, ama ne gerçekten bekleyebilirsiniz.gece boyunca böyle bir şey olmayacaktı.sanırım elinizden yemek için vahşi bir hayvan almak gibiydi, ama sonra vahşi hayvanı becermeme izin vermek ve umarım becermemi istemek zorunda kaldım.Bu kadar kolay bir girişim değil.ama görev buydu.Annem o sadece düz dışarı eve getirmişti sperm örneği için bana sordu, çok rahatsız biliyorum.
Bu aslında beni biraz şok etti, anne anne bir yabancının sperminin içmesini istedi.ama sanırım anlayabiliyordum, zaten onun için anlamsız olduğunu bilsem bile.
küçük plastik şişenin üstünü çıkardım ve numuneyi ona verdim.
Benden aldığında utanmış görünüyordu ama sex hikayeleri aynı zamanda gerçekten ihtiyacı varmış gibi.Onu aldı ve yavaşça burnuna getirdi.hemen yüzünde bir şeylerin yanlış olduğunu görebiliyordum.Bana şaşkın baktı ama hiçbir şey söylemedi.O şimdi ve çekilme titriyordu.O ileri bastırdı ve bir atışta soğuk cum aşağı vurdu.Korkunç bir tadı varmış gibi görünüyordu.Sonra sessizce birkaç dakika bekledik.Bir sorun var Maddy, çalışmıyor!Bekle ve bir dakika ver anne, birkaç dakika sürebilir mi?Hayır! Kahretsin işe yaramıyor!! Biliyorum! O senin olduğunda ben hemen rahatlama hissediyordu! lanet olsun, hiçbir şey ama ihtiyacı hissediyorum.! Ne yapacağız?!!!Kanepeye düştü ve titremeye ve yırtılmaya başladı.Endişelenme anne, ne olursa olsun sana yardım edeceğim, yemin ederim!Sonra kalktım ve kanepede onun önünde yürüdü ve pantolonumu geri almaya başladı.O baktı, ne yapıyorsun?Anne, bu dün gece seni düzeltti, belki tekrar olacak ve şuan denemek için başka bir fikrim yok.Pantolonumu ve boksörlerimi aşağı ve aşağı çektim.Ben onun önünde var ve ona bakarken inme benim horoz başladı.Onu ilk hipnotize olmuş gibiydi ve sonra stairing yakalanmış ve doğru bakıyordu değilse davrandı.
Ben okşadı gibi, ben dışarı sızıntı öncesi cum hissediyordu ve anne sadece görebiliyordu, ama o koku ve onun üzerinde sert bir etkisi vardı şimdi söyleyebilirim.Bu Mridul, dün gece beni çılgınlığa sürükleyen koku.Eve getirdiğin şeyler iğrençti.ama Tanrım, inanılmaz kokuyorsun! Dayanamıyorum evlat! şimdi biraz ihtiyacım var! acele et, ihtiyacım var!Annemi deniyorum, gerçekten deniyorum.
..Gerçekten değildim, onu öğrenmesini istedim, bunu kendi başıma çıkarmak zorunda kalacaktı, sadece dışarı çıkıp bunu söyleyemedim.Bu konuda bir centilmen olmaya çalıştım ve ilk hamlelerini yapmasına izin verdim.Yani okşayarak ve o artık dayanamadı kadar ön cum sızıntı tuttu ve tanrı aşkına, sadece bana ver ve ben kendim alırsınız, dedi!!Şimdi duymak istediğim buydu! Kendi kendime düşündüm.Bakın uzandı ve benim horoz ele aldı ve beni inme başladı.Kendi kendine fısıldamasını duydum, çok büyük.
Sonra öne eğildi ve onu kadifemsi ağzına götürdü ve bana uzun seks hikayeleri şehre gitti.hiç yaşamadığım gibi bana zevk veriyordu.

Kategoriler: Sohbet Kızları

Seks Sohbet » Sohbet Kızları » Sevgilim Beni İlk Kez Tatmin Etmeyi Başardı